OSW Exploris

Start


Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Exploris w Karpaczu 
      Zapraszamy na naszą stronę:


To wyjątkowo uroczy, kameralny ośrodek o charakterze pensjonatu, z ciepłą domową atmosferą i wspaniałą lokalną kuchnią. Przytulne pokoje oraz możliwość skorzystania z sauny, siłowni i bilarda pozwolą, nawet po bardzo aktywnym dniu, szybko zregenerować siły.

Struktura obiektu: 48 miejsc noclegowych, kameralnie urządzone pokoje z łazienką i balkonem, dobrze urządzone apartamenty z zastawą stołową oraz czajnikiem bezprzewodowym, pokój zabaw dla dzieci.
Sala konferencyjna dla 40 osób oraz wydzielone miejsce na grill i ognisko.
W cenę pokoju wliczone jest domowe śniadanie. Na miejscu można też wykupić obiady i kolacje oraz skorzystać z restauracji i baru.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku ośrodek w Karpaczu jest doskonałą bazą wypadową na piesze i rowerowe wycieczki po całym paśmie Karkonoszy, a także jednodniowe wycieczki do Wrocławia, Pragi, Wiednia i Drezna. Zimą największą atrakcją kurortu są liczne trasy biegowe oraz nowoczesny kompleks narciarski Kopa.

 

 


Karpacz leżący u podnóża Śnieżki nad rzeką Łomnicą przez cały rok ściąga turystów z najodleglejszych zakątków naszego kraju. Oprócz doskonałego położenia i naturalnych walorów atrakcjami miasta są:

  • czynna cały rok rynna saneczkowa,
  • jaskinia solna,
  • objazd kolejką turystyczną
  • perła architektury – legendarna Świątynia Wang – drewniany, ewangelicki kościółek zbudowany w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku, tradycyjnym sposobem, bez użycia nawet jednego gwoździa.
Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
OSW Exploris